Каталог товарів
UA
Обране

ТОП-10 вишивальних машин 2021 року

Вишивальна машина – справжня помічниця професійної швачки. Багато століть майстрині прикрашали свої вироби вручну. На кожен виріб витрачалося багато часу, а дрібні помилки коштували надзвичайно дорого. Тепер нанести на тканину візерунок будь-якої складності за допомогою кольорових ниток можна лише за кілька хвилин. При цьому не потрібно вираховувати кількість стібків або прагнути дотримуватися однакової відстані між ними. Сучасна машина зробить все сама - тільки заправте механізм нитками потрібного відтінку та завантажте схему роботи. Звичайно, управління таким обладнанням вимагатиме певних знань та майстерності, але вони незрівнянні з кількістю досвіду, необхідним для створення гарних візерунків вручну. Для початку потрібно знати про найкращі вишивальні машини та вибрати для себе ту з них, яка виконуватиме всі необхідні функції.

Які вишивальні машини вважаються найкращими на сьогодні

Вибираючи побутові пристрої або обладнання для власного малого бізнесу, буде корисним дізнатися, яка техніка входить до ТОП вишивальних машин поточного року. Компанія «Швейний світ» провела свій аналіз, який ґрунтується на багаторічному досвіді продажу такого обладнання та відгуках користувачів, що встигли оцінити переваги обраних моделей. За цими параметрами ми виділили 10 найкращих швейно-вишивальних та швейних машин 2021 року:

Модель

Ціна

Країна виробник

Janome 550e

38 350 грн.

Тайвань

Janome 500e

30 975 грн.

Тайвань

Brother Innov-is V7

92 500 грн.

Тайвань

Pfaff Creative 1,5

34 800 грн.

Тайвань

Husqvarna Ruby

70 750 грн.

Китай

Brother PR-1050X

290 000 грн.

Тайвань

Husqvarna Topaz 50

46 100 грн.

Китай

Husqvarna Diamond

129 185 грн.

Китай

Brother Innov-is V5

72 200 грн.

Тайвань

Brother PR-670

217 200 грн.

Тайвань

 

Яку вишивальну машинку купити саме вам – питання індивідуальних потреб та уподобань. Коротко розглянемо особливості кожної моделі, що допоможе зробити правильний вибір.

Janome 550E

Модель 2020 року випуску, що відрізняється розширеною робочою зоною розмірами 36х20 см. Висока продуктивність пристрою, який здатний виконувати до 860 стібків за хвилину, робить його відмінним вибором для побутових потреб та невеликих дизайнерських ательє. Роботу з Janome 550E можна організувати за допомогою виконання 180 вбудованих малюнків та 6 шрифтів. Крім того, пристрій легко запрограмувати на виконання нестандартних візерунків за допомогою USB-накопичувача або комп'ютера. Кольоровий сенсорний дисплей, яким оснащена Janome Memory Craft 550E, дозволяє здійснювати оперативне керування роботою буквально однією рукою.

Машинка має багато зручних функцій, здатних полегшити роботу швачки. До них відноситься можливість регулювання швидкості роботи, вбудований ниткодивач і швейний радник, який допоможе швидко пізнати всі тонкощі налаштування пристрою. Клавіша шиття без педалі дозволяє автоматизувати процес. Двоступінчасте регулювання висоти підняття лапки на 5 і 12 мм дозволяє обробляти навіть дуже щільні тканини. Додаткове вбудоване LED-підсвічування позбавить необхідності створення штучного освітлення робочої зони для якісного опрацювання деталей.

Janome 500e

Ця модель відрізняється тихим ходом, завдяки чому відмінно підходить для домашнього вишивання та з успіхом застосовується у приватних ательє. Оновлена сучасна модифікація отримала великий потенціал та розширені можливості. Janome Memory Craft 500E має цілих 160 вбудованих програм для вишивки, також може розширювати свій функціонал шляхом додаткового програмування. Її легко можна підключити до комп'ютера або встановити нові параметри роботи за допомогою USB. Крім того, на цій машинці можна вносити зміни в файли, що вже зберігаються в пам'яті. У творчому процесі допоможуть 46 убудованих варіантів створення бордюрних орнаментів.

Janome 500E досить проста в управлінні. Багатомовне меню допоможе легко зорієнтуватися та вибрати потрібний режим вишивки. Відрегулювавши швидкість роботи, яка досягає 860 стібків за хвилину, швачка може краще контролювати процес при обробці особливо делікатних деталей. Кольоровий сенсорний екран з гарною роздільною здатністю відповідає за зручне оперативне управління вишиванням. Світлодіодне підсвічування робочої зони допоможе при недостатній освітленості.

Brother Innov-is V7

Модель Brother Innov-is V7 відноситься до швейно-вишивальних машин. Даний пристрій дійсно універсальний - він здатний виконувати 531 операцію, створюючи звичайні, декоративні, оверлочні, еластичні та квілтингові рядки. Наявність верхнього транспортера дозволяє шити акуратно та рівно, забезпечуючи якісну подачу тканини. Сенсорне перо допоможе точно встановити параметри вишивки, вказавши на місце виконання вишивальної операції, задавши ширину і положення рядка і здійснивши точне позиціонування голки.

Високоточні датчики Brother Innov-is V7 самостійно здійснюють правильне позиціонування тканини на старті роботи, що спрощує завдання для швачки. Лазерна напрямна допомагає оперативно контролювати процес, вказуючи, де буде розташований рядок, край або місце з'єднання окремих частин виробу. За допомогою лазерної указки стало набагато простіше налаштувати точку початку або поновлення вишивального процесу. За допомогою педалі швачка може керувати одночасно трьома процесами шиття та квілтингу. Розширена область вишивки 18х30 см робить творчість ще зручнішою, а збільшений робочий простір дозволяє обробляти навіть об'ємні великі по площі покривала.

Pfaff Creative 1,5

Багатофункціональна швейно-вишивальна машина сподобається майстринкам, які хочуть урізноманітнити своє хобі, прикрашаючи вироби гарними вишивками. Пристрій здатний виконувати 150 швейних операцій та 7 видів петель в автоматичному режимі. Pfaff Creative 1,5 пристосована до обробки тканин різної густини. Вбудований електронний стабілізатор тиску лапки допомагає шити будь-які матеріали, створюючи рівні акуратні рядки. Машинка відрізняється високою продуктивністю - вона здатна виконувати до 1300 стібків за хвилину, при цьому швидкість роботи можна регулювати. Серед аналогів у своєму ціновому сегменті за цим показником Pfaff Creative 1,5 вважається найкращим.

Вишивання за допомогою машинки здійснюється з використанням пялець розміром 24х15 см. У пам'яті пристрою зберігається 101 ескіз та 2 варіанти алфавіту. У комплекті до Pfaff Creative 1,5 йде програма Embroidery Intro PC, яка допоможе змінювати та поєднувати вишивальні дизайни, створюючи унікальні твори. Для збільшення кількості схем можна додати нові програми вишивки за допомогою порту USB, який дозволяє підключитися до комп'ютера або накопичувача. Користувачі відзначають, що машинка проста у використанні у вишивальному та швейному режимах. Потрібні параметри роботи задаються на рідкокристалічному дисплеї, вбудований заправник нитки прискорює підготовку, а обрізка нитки економить час.

Husqvarna Ruby

Швейно-вишивальна машина, в якій все продумано до дрібниць, — це сучасна Husqvarna Ruby. Пристрій здатний виконувати 528 різних операцій, обробляючи матеріали будь-якої щільності. Машинка професійно виконує робочі, декоративні, клаптеві рядки, а також автоматичні петлі різної форми та швейні шрифти. Вбудована програма налічує 357 унікальних дизайнів, які за бажання можна модифікувати та доповнювати.

В HUSQVARNA VIKING DESIGNER RUBY Royale реалізовано першу на ринку запатентовану технологію зміни розміру стібків, яка дозволяє додавати на виріб аплікації з використанням додаткових декоративних ефектів. Великий сенсорний дисплей надає достатній огляд і відрізняється гарною передачею кольору. Опція позиціонування дизайну дозволяє комбінувати різні елементи, створюючи цілісне зображення з високою точністю. Працювати з RUBY Royale зручно за рахунок можливості використання пялець великого розміру - 36х20 см. Швидкість вишивки цієї моделі вважається однією з найкращих на ринку.

Brother PR-1050X

Якщо ви шукаєте професійного помічника, здатного швидко та якісно виконати будь-яку вишивальну задачу, то це Brother PR-1050X. Пристрій працює одночасно 10 голками, що забезпечує високу швидкість роботи та можливість створення багатобарвних малюнків набагато швидше. За якість вишивки відповідає система, що постійно контролює натяг ниток. В результаті навіть за одночасної роботи 10 голок нитки не сплутуються, і машинка працює безперебійно. Істотно полегшує підготовчий етап опція автоматичного заправлення. Для зручності швачки вбудовані світлодіодні лампи, що підсвічують кожну котушку.

Brother PR-1050X дарує широкі творчі здібності. Вишити з її допомогою можна буквально будь-що - від збережених у пам'яті дизайнів до самостійно створених на сенсорному екрані зображень або відсканованих картинок. Опція точного регулювання розташування голки допоможе перенести зображення на тканину, зробивши його максимально ідентичним. Вбудована відеокамера та маркер позиціонування допомагають правильно розмістити зображення. Робоча зона розміром 36х20 см дозволяє працювати з візерунками будь-якого розміру. Вільний рукав забезпечує комфортне виконання вишивальних операцій не лише на плоских виробах, а й на рукавах, штанинах чи бейсболках.

Husqvarna Topaz 50

Швейна машинка Husqvarna Topaz 50 — те, що потрібне для реалізації вашого творчого потенціалу. Пристрій відмінно підходить як для досвідчених швачок, так і для новачків - освоїти новий напрямок допоможе вбудований радник Exclusive SEWING ADVISOR. Завдяки цій опції машинка здатна самостійно вибрати необхідні параметри, вказавши на екрані рекомендації щодо роботи. Пристрій виконує 250 різновидів рядків і має 5 програмованих алфавіту. У комплекті йдуть 150 вишивальних дизайнів та 2 шрифти. Husqvarna Topaz 50 легко отримує нові оновлення через інтернет.

Додатковий комфорт вишивального процесу дарує EXCLUSIVE SENSOR SYSTEM - сенсорна система, що відповідає за рівномірну подачу тканини з урахуванням її товщини. Автоматична обрізка стрибків стібків заощаджує ваш робочий час. Крім того, пристрій працює з п'яльцями великого розміру – 36х20 см, що дозволяє рідше обслуговувати процес вишивання. Можливість редагувати дизайн і система точного позиціонування допомагають творчим майстриням втілювати в життя найсміливіші задуми. Інтерактивний кольоровий дисплей дозволяє встановлювати необхідні параметри роботи та допомагає контролювати процес.

Husqvarna Diamond

Husqvarna Diamond — це машинка з широкими можливостями, в якій передбачено все для досягнення найкращого результату роботи. Пристрій готовий до виконання 742 операцій та виконання 16 різновидів петель в автоматичному режимі. Регульована подвійна подача тканини дозволяє досягти ідеальних рівних рядків, кількість яких у цій моделі досягає 1200. Ви зможете виконувати робочі, декоративні та шви під старовину, а також власноруч створювати аплікації. Вишивальні можливості не менш великі - за допомогою машинки даної моделі можна створити 233 вишивки та 408 оригінальних проектів. Доступна функція високоточного комбінування дизайнів Design Positioning.

За величезних можливостей Husqvarna Diamond відрізняється зручним керуванням. Розширена робоча область для шиття та вишивання дозволяє виконувати великі проекти. Система DESIGNER Selection допоможе підібрати відповідний тип рядка для максимально ефективного виконання конкретного завдання. Вбудовані швейний та вишивальний радники допоможуть оперативно налаштувати роботу обладнання, не проґавивши важливих деталей. Опція Smart Save відповідає за збереження інформації про робочий процес, що дозволить оперативно продовжити виконання операцій після раптового відключення машини.

Brother Innov-is V5

Brother Innov-is V5 — напівпрофесійна модель, яка відрізняється високою продуктивністю, але при цьому базується на використанні простих технологій, які чудово підходять для дому. Швидкість вишивки за допомогою цього пристрою досягає 1000 стібків за хвилину. При цьому досить великий розмір пялець 20х20 см дозволяє виконувати складні дизайни, рідше перезаправляючи їх. Точно контролювати процес допомагає вказівка ​​LED, яка необхідна для найбільш точного позиціонування голки. Машинка має 305 вбудованих дизайнів та 20 шрифтів, також за потреби може бути запрограмована додатково.

Циліндрична платформа Brother Innov-is V5 допоможе вишивальницям з максимальним комфортом обробляти кругові деталі. Якщо ви хочете створювати вишивки на бейсболках, можна придбати спеціальний пристрій. Датчик обриву нижньої нитки та можливість її швидкого перезаправлення, не знімаючи п'яльці, значно спрощує обслуговування механізму. Сенсорний екран розміром 7 дюймів з кольором 260 000 відтінків допоможе оперативно відкоригувати дизайн. Крім того, лише однією кнопкою можна перетворити малюнок на монокольоровий.

Brother PR-670

Модель Brother PR-670 за функціоналом відноситься до категорії професійних пристроїв для бізнесу. У виробничому процесі беруть участь одночасно 6 голок, роботу кожної з яких можна настроїти індивідуально. Машинка дарує широкі можливості для модифікації дизайнів. Можна вибрати один малюнок або згрупувати кілька, відсортувати кольори та виключити деякі з них. У заводській комплектації доступна бібліотека із 640 зображень та 37 шрифтів. Швидкість роботи регулюється в діапазоні від 400 до 1000 стібків за хвилину і може встановлюватись індивідуально для кожної голки. При цьому максимальні показники досягаються лише за 7 секунд після старту.

Зручність Brother PR-670 полягає в автоматизації процесів заправки та обрізки нитки, а також у підтримці її постійного натягу. За рахунок цього навіть за одночасної роботи з 6 різними кольорами вони не сплутуються. Можливість сортування відтінків ниток допомагає суттєво зменшити кількість замін під час створення багатобарвного зображення та значно заощаджує час. LCD-екран розміром 10,1 дюйм дозволяє чітко деталізувати картинку та ретельно опрацьовувати дизайн.

Можливості вишивальних машин

Машинка для вишивання здатна не просто створювати акуратні стібки заданого розміру, переносячи малюнок із схеми на тканину. Професійне обладнання справляється з матеріалами різної щільності та виконує безліч допоміжних операцій:

 • зберігає у пам'яті великий обсяг графічної інформації — шрифти, алфавіт кількома мовами, схеми;
 • автоматично обрізає нитку та починає вишивку іншим кольором, що значно прискорює робочий процес;
 • дозволяє контролювати виконання завдання на моніторі, демонструючи розмір малюнка та кількість зроблених стібків;
 • самостійно виконує заданий крок та кут повороту;
 • дозволяє встановлювати в процесі роботи масштаб та змінювати дизайн.

Навіть базові моделі вишивальних машин з невеликою кількістю вбудованих схем дозволяють за необхідності купувати додаткове програмне забезпечення та розширювати можливості.

Якими бувають машинки для вишивки

Перше, що впадає в очі покупцеві, — вартість вишивального обладнання, що істотно відрізняється. Окремі моделі відрізняються у 10 і більше разів. Однак зовсім не обов'язково оцінювати якість вишивальної машинки виключно за її ціною. Деякі функції дорогого обладнання в побуті або на невеликому виробництві виявляться просто незатребуваними. Краще заздалегідь переглянути рейтинг вишивальних машин та познайомитися з найкращими моделями, що знаходяться у прийнятному ціновому сегменті. Бюджетні механізми відрізняються швидкістю шиття, кількістю голок та кольорів ниток, з якими пристрій одночасно працюють. Вони здатні самостійно обробляти виворітний бік виробів, що зменшує кількість ручної праці на великих виробництвах.

Головними критеріями вибору відповідного вам пристрою повинні бути:

 • техніка вишивки. Опція створення малюнків хрестиком вважається базовою. Крім того, машини вміють створювати візерунки гладдю, вишивати пэчворк, рішельє, створювати фотостібки, квілтинг та багато іншого;
 • розмір пялець. Впливає на площу тканини, яку машинка може прикрасити вишивкою за прийом;
 • швидкість роботи. Має велике значення під час виконання великих замовлень;
 • матеріали. Побутові вишивальні машинки не призначені для роботи з щільними матеріалами, тоді як професійні дозволяють обробляти навіть щільні куртки та ковдри;
 • об'єднання опцій шиття та вишивки в одному корпусі, що допоможе заощадити вільний простір приміщення та фінанси на придбанні двох окремих механізмів;
 • програмне забезпечення. Важливо враховувати робочі параметри вбудованого комп'ютера - продуктивність процесора, обсяг вбудованої та підтримуваної пам'яті, особливості монітора, сумісність ескізів, метод імпорту та експорту файлів зображень.

Звільнити вишивальницю від необхідності контролювати процес дозволить наявність автоматичних датчиків, які зупиняють робочий процес, якщо закінчилася вишивальна нитка. Машинка просто подасть сигнал заміни.