Каталог товарів
UA
Обране

Топ-10 оверлоків для домашнього використання

Навіть невелике аматорське швейне виробництво потребує використання спеціалізованої висококласної техніки. Щоб не довелося винаходити велосипед, вигадувати, яким способом обробити краї виробів, як акуратно пошити деталі та обрізати надлишки, потрібно вибрати хороший оверлок. Спеціалізоване обладнання дозволить професійно та технічно виконувати шви, відрізняється високою якістю та продуктивністю роботи. Кращий оверлок - це той, який здатний задовольнити ваші потреби, відрізняється вигідною вартістю та відповідає вимогам щодо габаритів та функціональності. На підставі відгуків покупців та багатого швейного досвіду ми склали рейтинг найбільш вдалих моделей, на який можуть орієнтуватися як любителі, так і професіонали:

Модель

Ціна, грн.

Країна виробник

Janome Samurai 1000

8 661

Тайвань

Family 645D

8 661

Тайвань

Janome 777

8 410

Тайвань

Brother 5100

9 860

Тайвань

Janome 204

8 120

Тайвань

Singer 754

6 090

Китай

Brother 1334

6 960

Тайвань

Janome Samurai 888

7 685

Тайвань

Huskylock S15

7 685

Китай

Janome T-34

6 960

Тайвань

 

Рейтинг оверлоків 2021 допоможе за будь-якому бюджеті купити модель, яка найкраще впорається з покладеними на неї завданнями. У ньому зібрані сучасні швейні машини, можливостей яких достатньо для домашнього та професійного шиття.

Важливі критерії вибору швейного оверлоку

У топі оверлоків зібрані пристрої від кращих виробників, які заслужили на довіру сотень тисяч швачок всього світу. Щоб купити модель, яка підходить саме вам і не переплачувати за непотрібні опції, важливо звертати увагу на такі характеристики:

  • кількість ниток, які використовуються під час шиття. Воно знаходиться в діапазоні від 2 до 4. З простими матеріалами цілком впораються машини з 3 та 4 нитками. Двониткові оверлоки призначаються для обробки тонких тканин;
  • можливість автоматичного заправлення, що дозволяє заощадити час і особливо корисна для новачків;
  • кількість ножів. У більшості моделей їх два. Верхній призначений для роботи із щільними матеріалами, нижній здатний обрізати звичайні тканини;
  • регулювання режиму натягу нитки. Відповідає за акуратність виконаної роботи. Переважні моделі з опцією автоматичного регулювання.

Додаткові пристрої (підсвічування, наявність рукавної платформи, можливість виконання розпошивальних швів, ланцюгових стібків тощо) забезпечують підвищений комфорт і суттєво розширюють сфери використання техніки. Рейтинг оверлоків 2021 для дому допоможе зробити вдале придбання та сповна насолодитися творчим процесом. Ми пропонуємо огляд новинок і побутових моделей, які вже встигли заслужити багато позитивних відгуків.

Особливості оверлоку Janome Samurai 1000

Оверлок Janome Samurai 1000 відноситься до категорії професійних пристроїв. Належить до модельного ряду 2019 року. Цей пристрій не можна назвати новітньою розробкою, але він продовжує утримувати лідируючі позиції завдяки багатофункціональності та невисокій ціні. Оверлок Janome Samurai 1000 здатний виконувати 15 видів рядків. Завдяки потужному двигуну пристрій шиє на високій швидкості. Воно виконує до 1500 стібків за хвилину при споживаній потужності 120 Вт. Сучасний диференціальний транспортер тканини забезпечує безперервну подачу. Це полегшує швачку роботу. Користувачі відзначають зручність заправки ниток із кольоровими мітками та сучасну систему ниткопровідників.

Оверлок Janome Samurai 1000 здатний обробляти тканини різної щільності – від тонкого шифону до деніму та еластичного трикотажу. Машинка має дворівневий підйом лапки – 4 та 6 мм. Вбудована LED-підсвічування створює зручні умови для шиття. Можливість регулювати ширину обрізки дозволяє максимально враховувати особливості матеріалу, з яким доводиться працювати. Додатковий комфорт забезпечують опція плавного регулювання параметрів шва, зручне перемикання на роликовий рядок та система швидкої заміни притискної лапки.

Особливості оверлоку Family 645D

Family 645D – зручний та багатофункціональний швейний пристрій. Оверлок подарує вам широкі можливості для творчості, взявши на себе виконання 15 операцій за допомогою 4-, 3- та 2-ниткових швів. Оснащений потужним 120-ватним електродвигуном пристрій здатний шити зі швидкістю 1 500 стібків за хвилину. Воно виконує поставлене завдання як швидко, а й якісно. Швидкість роботи регулюється ступенем натискання на педаль. Максимальна ширина рядка – 7 мм. Це дозволяє обробляти навіть тканини, які легко обсипаються. Оверлок добре справляється з матеріалами різної щільності. Є можливість регулювати рівень тиску лапки.

Зручність користування оверлоком Family 645D обумовлено швидкою зміною режимів обробки тканини. Якщо потрібно відрегулювати довжину стібка або диференціальну подачу матеріалу, це можна зробити, не відриваючись від робочого процесу. Основні органи управління оверлоком знаходяться прямо перед майстром. Family 645D не викликає труднощів із заправкою та запуском робочих процесів. Тут реалізована система полегшеної заправки, до того ж усі нитки промарковані кольором. Рольова підрубка не потребує заміни лапки чи голкової пластини. Диференціальна подача не дозволяє тканини розтягуватись або збиратися в складки.

Особливості оверлоку Janome 777

Оверлок Janome 777 - це високопродуктивне обладнання, оснащене електромотором потужністю 105 Вт. Техніка здатна виконувати до 1300 стібків за хвилину. Доступні 15 операцій. Оптимізувати швейний процес допомагають система прискореної зміни притискної лапки, легке заправлення ниток та зручне перемикання на роликовий рядок. Регулювання ширини обрізки до 7,3 мм дозволить створювати акуратні краї.

Оверлок Janome 777 подарує вам великі можливості для обробки матеріалів різної щільності. Потужний двигун пристрою оснащений системою додаткового зусилля під час проколу тканини. Це забезпечує роботу навіть із щільними матеріалами. Можливість виконання 4-, 3- або 2-ниткових швів дозволяє ефективно обробляти тонкі та еластичні тканини. Вбудований регулятор зусилля проколу забезпечить високу якість кожного стібка. Потужна світлодіодна лампа добре висвітлює робочу поверхню оверлока. Вона дозволяє повністю контролювати процес. Легко вдасться працювати з дрібними деталями. Вбудований знімний контейнер для сміття допоможе підтримувати чистоту.

Особливості оверлоку Brother 5100

Оверлок Brother 5100 – сучасна багатофункціональна модель, яку оцінять досвідчені швачки. Обладнання призначене для виконання 2-, 3- та 4-ниткових вузьких та широких швів. Вбудований ніж гарантує акуратне обрізання зайвої тканини. Пристрій здатний виконувати 15 різновидів швів. Воно чудово справляється з матеріалами різної густини – від легкого шифону до деніму. Оверлок Brother 5100 відрізняється енергоефективністю. При споживаній потужності всього 67 Вт він здатний забезпечити високу швидкість пошиття. Техніка виробляє до 1300 стібків за хвилину.

Оверлок Brother 5100 має знімний рукав, який дозволяє професійно справлятися із круговою обробкою вузьких місць. Робоча зона розширюється за допомогою великого столу. Він забезпечує зручність обробки об'ємних виробів. Захист від сплутування гарантує безперебійний робочий процес. Диференціальна подача тканини відповідає за ідеально рівний рядок без складок та розтягувань. Зручні нитконаправники та функція швидкого заправлення нижнього петлювача оверлока дозволяють приступити до роботи без затримки. Лоток для збирання швейного сміття допоможе підтримувати порядок. Подвійна світлодіодна лампа дозволить виконувати операції з високою точністю.

Особливості оверлоку Janome 204

Janome 204 – якісний та недорогий оверлок, який відмінно підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель здатна виконувати 8 основних операцій при швидкості шиття в 1300 стібків за хвилину. Пристрій оснащений надійним електромотором потужністю 105 Вт. Janome 204 вважається універсальним оверлоком. Техніка підходить для роботи з легкими матеріалами (шифон, трикотаж) і не менш добре справляється із щільними (денім, драп, шкіра). Модель пристосована для виконання 3- та 4-ниткових швів.

Працювати з Janome 204 зручно. Оверлок має всі необхідні опції для полегшення праці. Спеціально розроблена система заправки ниток суттєво прискорює процес підготовки до початку шиття. Ниткинаправники мають кольорове маркування. Двоступінчастий механізм підняття лапки відмінно адаптований для роботи з матеріалами різної щільності. Швидкість можна зручно регулювати за допомогою піжни ножної. Вбудоване підсвічування робочої зони оверлока забезпечує відмінну освітленість. Диференціальна подача тканини не дає матеріалу розтягуватися або збиратися у складки.

Особливості оверлоку Singer 754

Краєобмічувальна машина Singer 754 – багатофункціональний оверлок, здатний виконувати 13 операцій. При цьому задіяні 2-, 3- та 4-ниткові режими. За допомогою техніки можна створювати імітацію розпошивального шва та роликовий рядок. Висока швидкість роботи (до 1300 стібків за хвилину) гарантує хорошу продуктивність і широкі можливості. Професійне оброблення тканин будь-якої щільності забезпечує наявність у оверлока регулятора ступеня притиску лапки та сучасної диференціальної системи подачі матеріалу. Регулювання швидкості роботи здійснюється за допомогою ножної педалі.

Щоб розібратися з оверлоком Singer 754, не вимагатиме багато зусиль і часу. Заправка ниток здійснюється за зображеною на корпусі схемою. Полегшене регулювання ступеня натягу дозволяє оперативно переналаштовувати пристрій. Вільний рукав дозволяє кругової обробки країв. Це зручно під час роботи з манжетами. Два положення підйому лапки роблять однаково комфортною обробку одно- та багатошарових об'ємних виробів. Система швидкої зміни лапки дозволяє перемикатися між операціями різних типів. Ергономічна ручка спрощує рух приладу. Це особливо зручно для тих, хто не використовує оверлок постійно.

Особливості моделі Brother 1334

Оверлок Brother 1334D – недороге обладнання, здатне виконувати 8 операцій. Максимальна довжина стібка – 4 мм. У техніці передбачені 3- та 4-ниткові шви для помітки країв з опцією одночасного обрізання надлишків матеріалу. Є кілька варіантів декоративних рядків професійного рівня. Оверлок справляється з обробкою різних типів тканин (тонкі, синтетика, трикотаж та ін.). Електромотор з потужністю 100 Вт здатний виробляти до 1 300 стібків за хвилину з шириною рядка до 7 мм.

Зручність використання оверлока Brother 1334 обумовлено продуманою конструкцією. Для швидкого старту тут реалізовано фірмову систему заправки ниток петлювачів F.A.S.T. Конструкція напрямних запобігає сплутуванню. Універсальна платформа пристрою, яка легко перетворюється на циліндричну, подарує швачку творчу свободу, дозволить обробляти дрібні кругові деталі (штанини, рукави). Диференціальна подача матеріалу та управління ступенем тиску притискної лапки забезпечують комфортну роботу навіть із еластичними та тонкими тканинами. Світлодіодна лампа у робочій зоні дозволить точно контролювати процес шиття.

Особливості оверлоку Janome Samurai 888

Оверлок Janome Samurai 888 – це зручне доповнення до швейної машинки, здатне виконувати 8 різновидів рядків, включаючи рольові та плоскі шви. Установка необхідних властивостей роботи здійснюється за допомогою механічних перемикачів поворотного типу. Обладнання оснащене надійним електромотором потужністю 120 Вт. Техніка виконує до 1500 стібків за хвилину. Лапка пристрою піднімається на висоту 4 або 6 мм, що дозволяє однаково комфортно працювати з тонкими та щільними матеріалами.

Janome Samurai 888 – простий у налаштуванні та високопродуктивний оверлок, що видає низький рівень шуму. Пристрій легко перемикається між 3- та 4-нитковим режимами роботи. Може виконувати тонкий рольовий шов. При цьому немає необхідності заміни голкової пластини. Проста система заправки та регулювання ступеня натягу ниток дарує додатковий комфорт у роботі. Диференціальний транспортер та керування силою тиску лапки забезпечують обробку різних типів матеріалів. Посилена зубчаста рейка дозволяє пристрою справлятися із тканинами будь-якої щільності. Додатковий комфорт подарують вбудоване підсвічування та система управління швидкістю шиття за допомогою ножної педалі.

Особливості оверлоку Huskylock S15

Husqvarna Viking Huskylock S15 – швейна техніка для домашньої творчості, здатна виконувати до 15 видів швів. Застосовуються 4, 3 чи 2 нитки. Під час одного робочого циклу цей оверлок здатний одночасно зшивати, обмітати краї виробу та відрізати зайві шматки матеріалу. Потужний електродвигун (90 Вт) дозволяє працювати на високій швидкості. Виконується до 1300 стібків за хвилину. Опція відключення верхнього ножа забезпечує декоративне оздоблення тканини.

Зручність оверлоку Huskylock S15 полягає у наявності диференціального транспортера в діапазоні від 0,7 до 2,0. Це запобігає формуванню складок, створенню нерівних швів на еластичних тканинах. Знімна рукавна платформа дарує комфорт при обробці тонких елементів. Спрощена система заправки ниток із зрозумілим кольоровим маркуванням дозволяє швидко пристосуватися до роботи на новому обладнанні. Багаторівневий витяг лапки спрощує прошивання багатошарових та об'ємних виробів. Налаштування оверлока, що регулюються, дозволяють пристосувати його для обробки матеріалів будь-якої щільності. Електронний регулятор швидкості забезпечує повний контроль.

Особливості оверлоку Janome T-34

Оверлок Janome T-34 відноситься до категорії обладнання домашнього використання. Пристрій оснащений якісним електродвигуном потужністю 105 Вт. Техніка здатна виконувати до 1300 стібків за хвилину. З Janome T-34 швачка буде доступно 8 основних операцій. Вони виконуються за допомогою трьох-і чотириниткових швів. Максимальна довжина стібка оверлока цієї моделі становить 5 мм. Два режими піднімання притискної лапки (на висоту 4 або 6 мм) дозволяють працювати з матеріалами різної щільності.

Для зручності швачки в оверлоку Janome T-34 реалізована можливість швидкого перемикання з 4-ниткового на 3-нитковий режим роботи. Диференціальний транспортер дозволяє відрегулювати рівень натиску лапки пристрою, щоб створювати якісні речі з досить примхливих матеріалів. Удосконалена система заправки ниток не викличе особливих складнощів навіть у новачка. На корпус оверлока нанесена кольорова схема. Завдяки їй буде легко орієнтуватися із заправкою ниток. Наявність вбудованого підсвічування допомагає контролювати процес, дозволяє ретельно обробляти навіть дрібні деталі. Управління швидкістю роботи оверлока здійснюється за допомогою ножної педалі. Це дозволяє швачки не відволікатися на перемикання режиму.